us_flag

YSLAB Interactive

Digital dla
rynku nieruchomości

Wyszukiwarka 3D WEB

Stworzyliśmy dedykowane rozwiązanie umożliwiające prezentację inwestycji mieszkaniowej, hotelu lub innej inwestycji na stronie. Wyszukiwarka 3D Web wspiera sprzedaż oraz daje nieograniczone możliwości marketingowe.

Inwestycja w 3D

Umożliwiamy ukazanie nieruchomości na stronie internetowej. Walory inwestycji, jej wygląd, kondygnacje oraz ułożenie względem ulic przedstawione jest potencjalnemu klientowi zaraz po wejściu na stronę, dzięki czemu jeszcze chętniej decyduje się na przyjście do biura sprzedaży.

Prezentacja mieszkań

Wyszukiwarka 3D pozwala na zaprezentowanie układu kondygnacji oraz każdego mieszkania w formie 2D oraz 3D. Każde mieszkanie posiada swój unikalny adres, co umożliwia trackowanie użytkownika podczas całej historii obcowania z ofertą na stronie.

Zwiększona sprzedaż

Wyszukiwarka 3D zwiększa zaineteresowanie mieszkaniami. Użytkownicy chętnie wysyłają formularze kontaktowe z pytaniami o konkretne mieszkania, co przekłada się na lepszą konwersję oraz szybsze poznanie preferencji klienta.

Interaktywne strony www

Strony internetowe zrealizowane przez YSLAB, to przede wszystkim dbałość o szczegóły, wsparcie w budowaniu brandu oraz innowacyjne podejście do każdego projektu. Naszym celem jest tworzenie systemów, które idealnie odzwierciedlają oczekiwania klientów.

Zwiększona sprzedaż

Responsywność

Więcej informacji

nowoczesne rozwiązania

Automatyzacja marketingu

Informacja stała się podstawą funkcjonowania większości firm. My umożliwiamy dotarcie do informacji o każdym użytkowniku, który odwiedzi stronę internetową. Efektem tych informacji są spersonalizowane komunikaty marketingowe oraz zwiększona kaloryczność leadów.

Bądź o krok przed klientem

Poznaj klienta

Ulepszaj strategię marketingową

Generuj więcej leadów

Zwiększaj sprzedaż

Customer Journey Map

Customer Journey Map pozwala na stworzenie i optymalizację ścieżki użytkownika, czego efektem jest zwiększona konwersja leadów oraz finalnych klientów.

Razem z naszymi klientami mapujemy drogę użytkownika w interakcjach z ofertą, a następnie na jej podstawie przygotowujemy procesy marketing automation.